VII edycja Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL”

Wkrótce ruszy przyjmowanie zgłoszeń w ogólnopolskim Plebiscycie „Przyjazny Pracodawca TSL 2022”. To już 7 edycja jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży.

Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i targi TransLogistica Poland.

Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów spośród firm małych, średnich i dużych.

UWAGA! Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych.
Tytuł Przyjaznego Pracodawcy TSL jest przydzielany w trzech kategoriach:
– firmy małe zatrudniające do 50 pracowników;
– firmy średnie zatrudniające od 51 do 500 pracowników;
– firmy duże / korporacje powyżej 500 pracowników.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy zgłaszające się do Plebiscytu – o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. Szczegóły opisuje Regulamin Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL (dostępny wkrótce).

Uzupełnione ankiety prosimy przesłać na adres: [email protected] do dnia 14.10.2021 r.

 

Galeria